T-krekli ar apdruku

SĀKUMS     CENAS     GALERIJA     KONTAKTI

Ploterdarbi un trafareti

Pakalpojums - auto uzlīmes, skatlogu noformēšana, trafareti, dažādas zīmes, interjera ideju realizācijai. Griešanas maksimālais platums ir 127 cm, maksimālais garums līdz 50 metriem. Dažādi materiāli, kas ļauj izgatavot uzlīmes dažādām virsmām. Ploterēšanas darbus un trafaretu izgatavošanu var veikt sākot no 1 eksemplāra + zemas izmaksas

Darbus iespējams izpildīt sākot no 1 dienas laikā, ņemot vērā pasūtījuma apjomu, vai ir gatavs makets drukas darbiem un tekošo darbu apjomu. Sīkāk precizēt uz e-pastu info@mcdizains.lv vai zvaniet pa tālruni 27037765

Ekonomiskās sērijas līmplēves, paredzētas speciāli ploterdarbiem. Ar matētu un glancētu virsmu. Kalpošanas laiks: 4 gadi 2. Pašlīmējošā plēve atbilst visaugstākājām izturības un lietošanas prasībām. Universālā pielietošana. Izmantojama augsti kvalitatīvai reklāmai uz transporta līdzekļiem. biezums 65mkm, - 70 krāsas - Kalpošanas laiks 4-8 gadi 3. Pašlīmējošā plēve -paredzētas gaismas reklāmas izgatavošanai un skatlogu noformēšanai. Kalpošanas laiks 5 gadi. Un caurspīdīgas krāsainas līmplēves vitrāžām. 4. Ar smilšu strūklu matēta stikla imitācija, plēves, kas rada ar smilšu strūklu apstrādātas stikla virsmas efektu. 3 - 5 gadu garantija. Smilšu strūklas imitācija ar spīguliem, domāta izciļai logu un stiklu noformēšanai. Ideāli noder interjera ideju realizācijai. 5. Fluorescentās līmplēves- gaismu atstarojošās izmanto tafarētajiem automobīļiem un dažādām zīmēm un vides reklāmām ceļa malās. 6. Metalizētās līmplēves-speciāli ploterdarbiem paredzētas metalizētas līmplēves. Sudraba - 2 gadu garantija, zeltaina un bronza - 1 gads.
Piedāvājumā plēves ploterdarbiem:
1. Ekonomiskās sērijas līmplēves, paredzētas speciāli ploterdarbiem. Ar matētu un glancētu virsmu.
Kalpošanas laiks: 4 gadi
2. Pašlīmējošā plēve atbilst visaugstākājām izturības un lietošanas prasībām.
Universālā pielietošana. Izmantojama augsti kvalitatīvai reklāmai uz transporta līdzekļiem.
biezums 65mkm, – 70 krāsas – Kalpošanas laiks 4-8 gadi
3. Pašlīmējošā plēve –paredzētas gaismas reklāmas izgatavošanai un skatlogu noformēšanai. Kalpošanas laiks 5 gadi.
Un caurspīdīgas krāsainas līmplēves vitrāžām.
4.  Ar smilšu strūklu matēta stikla imitācija, plēves, kas rada ar smilšu strūklu apstrādātas stikla virsmas efektu. 3 – 5 gadu garantija.
Smilšu strūklas imitācija ar spīguliem, domāta izciļai logu un stiklu noformēšanai. Ideāli noder interjera ideju realizācijai.       
5. Fluorescentās līmplēves- gaismu atstarojošās izmanto tafarētajiem automobīļiem un dažādām zīmēm un vides reklāmām ceļa malās.
6. Metalizētās līmplēves-speciāli ploterdarbiem paredzētas metalizētas līmplēves. Sudraba – 2 gadu garantija, zeltaina  un bronza –  1 gads.
Pakalpojums - auto uzlīmes, skatlogu noformēšana, trafareti, dažādas zīmes, interjera ideju realizācijai.

MC Dizains 2017-2022 © Lielformāta druka