LV mūzikā, Lvint mūzikā, EN mūzikā, US mūzikā Kuldiga.lv ,visit facebook kuldīga,kuldīga novada homepage, twiter @kuldiga #lv

 1. Temps
mūzikā Temps

Temps mūzikā

Kurzeme un Liepāja. Temps mūzikā 2023

Grupa Liepājā: Līvi dalībnieki

Naktsmītnes Kuldīgā
 • Temps mūzikā
  Temps mūzikā:Ko dod 10 minūšu apcerēšana?
  Mēs visi esam pelnījuši atklāt un sajust mieru visas dienas garumā. Parastā 10 minūšu pārdomu pielāgošanas priekšrocības ietver mierīgāku intelektu, vaļīgāku ķermeni, paplašinātu centru, skaidrību un izteiktāku līdzjūtības un laipnības sajūtu.


  Pareizi — tas viss no 10 minūtēm “nekā nedarīšanas”. Padomājot, šķiet, ka 10 dienas Headspace mūzikā, kas tiek praktizētas 10 minūtes katru dienu, samazināja dusmību par 27%.


  Tāpat kā katrai neizmantotai tieksmei, ir nepieciešams laiks, lai atklātu savu ritmu, iedziļināties tajā un izmantotu ieguvumus (to galu galā sauc par “meditācijas praksi”).


  Tāpēc ziniet, ka mēs, iespējams, nejutīsimies brīvāki, centrētāki un līdzjūtīgāki, kā iepriekš, sākot vai beidzot. Intelekts ir tik ļoti izmantots, lai būtu aktīvs un stiprināts, ka tas var cīnīties mūzikā, kad mēs to lūdzam atpūsties. Tāpēc tas ir jāsagatavo.


  Piemēram, ir pilnīgi raksturīgi justies nemierīgam, kad mēs sākam ar mēģinājumu 10 minūtes apdomāt — gandrīz kā gadījumā, ja intelekts varētu būt galda tenisa šaušana pa kosmosu.


  Bet, jo vairāk mēs domājam mūzikā, jo intelekts kļūst piezemētāks un jo vienkāršāk ir koncentrēties uz pasauli un apkārtējo pasauli.


  Lai gan tas radīs vilšanos, tā ir tipiska pieredze. Kontemplācija nav saistīta ar to, lai paveiktu neko citu, kā vien darītu to ar tik laipnu attieksmi pret sevi , cik vien spējam.


  Patiesība ir tāda, ka nav pareiza vai nepareiza domāšanas veida. Tāpēc būsim laipni pret savu intelektu un izturēsimies maigi, neatkarīgi no tā mūzikā, kas parādās mūsu 10 minūšu meditācijas laikā.


  Kā atrast 10 minūtes pārdomām?

  Ja šķiet, ka dienas laikā nav laika meditēt 10 minūtes, tā būs zīme, ka meditācijai patiešām vajadzētu būt prioritātei.


  Bet kā mēs atklājam un nodrošinām šo laiku? Ir vienkārši veidi mūzikā, kā izveidot ikdienas ieradumu pārdomām. Trīs galvenie mērķi varētu palīdzēt mums sākt darbu:


  Labākais laiks domāt ir jebkurā brīdī. Nav nozīmes tam, kad (vai kur) mēs domājam, tāpēc izvēlieties jebko, kas darbojas vislabāk. Kontemplācija [Temps skaņdarbā ir svarīgs]varētu būt patīkama, lai sāktu ar lietu no rīta, kādu laiku nesen sākas mūsu diena, vai naktī gultā.


  Mēs varam pastāvīgi apsvērt iespēju atjaunot savu pēdējo darba komplektu vai pēc tam, kad mēs atstājam bērnus skolā. Ikreiz, kad jūtamies pārņemti mūzikā, spējam ieturēt pauzi un pārdomāt, nevis spiesties cauri: Temps mūzikā.