kreklu apdruka. reklāma kuldīga.

SĀKUMS     CENAS     GALERIJA     KONTAKTI

Kreklu apdruka

Sporta, darba apģērbu un auduma apdruka

Priekšrocības: apdrukas var veikt sākot no 1 eksemplāra, izcila drukas noturība, zemas izmaksas.

Ar šo tehnoloģiju var apdrukāt jebkuru audumu arī darba kombinezonus. 100 % krāsas tonis, jo tiek izmantotas termoplēves.

Pieejami aptuveni 30 toņi, tajā skaitā zelta, ultrakrāsu palete un atstarojošie.

Šī ir populārākā apdrukas tehnoloģija, jo darbu var izpildīt īsā laikā ar zemām izmaksām un super kvalitāti, kas kalpo gadiem.

Lietošanas instrukcija: mazgāt 30 grādos un gludināt no otras puses.

Termo pārnešana uz auduma

Kreklu apdrukas

Bērnu T-krekli ar apdruku

Priekšrocības: līdzīgi kā Termopārnešanas tehnoloģijai apdrukas var veikt sākot no 1 eksemplāra, izcila drukas noturība, zemas izmaksas.

Ar šo tehnoloģiju var apdrukāt jebkuru audumu arī darba kombinezonus. 100 % krāsas tonis.

Drukas tehnoloģija īpaši paredzēta daudzkrāsainiem un foto un dizainiem ar smalkām detaļām.

Iespējams kombinēt ar Termopārnesšanas tehnoloģiju.

Digitālā tekstila apdruka

kreklu apdruka  t kreklu apdruka  t krekli ar apdruku  krekli ar apdruku

MC Dizains 2017-2022 © Lielformāta druka

Auduma veids:


T-krekla izvēle pēc auduma un šķiedru satura ir manā apsvērumu sarakstā pirmais.


T-kreklu audumi parasti ir 100% kokvilnas vai kokvilnas un sintētisko šķiedru maisījuma vai 100% poliestera vai sintētisko šķiedru, kokvilnas un viskozes maisījuma; Plānākiem lētākiem t-krekliem tiek izmantots džersija materiāls, biezākiem krekliem tiek izmantots sporta krekls; drapētākiem un dārgākiem T-krekliem tiek izmantots bloķējošs audums; Kokvilnas Kreklu apdruka spandekss tiek izmantots arī elastīgiem T-krekliem.


Interlock adījums (dubulta adīts audums) ir blīvi izgatavots, izturīgs un nelocīsies, kā to Kreklu apdruka darītu trikotāžas T-krekls. Džersija audums ir plānāks un nav tik izturīgs.


Tātad, kā zināt, vai jums ir bloķēšanas audums vai džersija audums – Interlock katrā kursā būs divas trikotāžas cilpu sērijas, savukārt trikotāžas audumam būs tikai viena cilpu sērija. Interlock audums izskatīsies vairāk vai Kreklu apdruka mazāk vienādi uz auduma sejas un aizmugures, savukārt džersija audums izskatīsies atšķirīgi uz sejas un muguras, ja skatīsities uzmanīgi.


Jūsu komforta līmenis, ja tas jums ir svarīgs, Kreklu apdruka būs atkarīgs no auduma, no kura izgatavots jūsu t-krekls – un tas ir atkarīgs no vietas, kur pavadāt laiku, valkājot t-kreklu.


100% kokvilnas audums ir obligāta auduma konfigurācija T-kreklam, ko valkā karstā klimatā Kreklu apdruka. Bet, ja jūs plānojat atrasties gaisa kondicionēšanas telpā, pat ja dzīvojat tropiskā klimatā, nav nozīmes tam, vai jūsu t-kreklā ir poliestera šķiedras vai citas sintētiskās šķiedras, kas sajauktas ar kokvilnas šķiedrām. Un jūs pat varat atzinīgi novērtēt sintētiskās šķiedras to sniegto papildu priekšrocību dēļ, piemēram, krāsas noturība, mazāka saraušanās pēc mazgāšanas, stabilitāte, izturība pret grumbām un vienkārša apkope.


Kokvilnas šķiedras piešķir T-kreklam komfortu un ūdens absorbcijas īpašības. Kreklu apdruka Gredzenveida kokvilnas T-krekls ir mīkstākais un izturīgākais, kā arī viegls, tāpēc, ja atrodat šāda veida T-kreklus, nemeklējiet tālāk. Ķemmēta kokvilna ir vēl viens izcils kokvilnas veids.


Kokvilnas un poliestera šķiedru maisījums padara T-kreklu audumu vieglāk kopjamu un izturīgāku nekā kokvilnas audumu. Visuma, poliestera un kokvilnas maisījums padara t-kreklu audumu par mīkstāko un ļoti ērti valkājamo. Kreklu apdruka Šāda veida T-krekli (50% poliestera, 25% gredzenveida kokvilnas un 25% viskozes) tiek saukti par trīs maisījumu t-krekliem tiek uzskatīti par ļoti labiem, jo tiem piemīt visu šo šķiedru labās īpašības – poliestera izturība, kokvilnas uzsūkšanas spēja un komforts, kā arī viskozes maigums un pārklājums.


100% poliestera auduma T-krekli var nebūt īpaši ērti valkāšanai ikdienā, taču tie ir lieliski piemēroti sporta aktivitātēm, jo tie ir viegli, elastīgi (varbūt ar likru) un izvada sviedrus no ķermeņa un aiznes to virsma, kur tā iztvaiko. Ar kokvilnu tas Kreklu apdruka nenotiek. Kokvilna, pat ja tā uzsūc sviedrus, paliek mitra ilgāk. Poliestera T-krekli ātri izžūst. Un, kad jūs svīdat uz lauka, jūs nevēlaties neko darīt ar šo slapjo ķermeņa sajūtu.


Vēl viens kritērijs ir caurspīdīgums – vai jūs varat redzēt materiālu cauri?


Uz T-krekla uzdrukātie zīmējumi dažkārt var būt pārāki par auduma veidu vai jebko citu. Mākslas darbi, forši teksti, citāti utt. T-kreklu priekšpusē parasti ir tas, kas jūs vispirms piesaista, un visi citi apsvērumi var nobālēt un izgaist, ja esat iemīlējies tajā.


Izmērs un atbilstība?


Es reiz lasīju par tendenci sieviešu vidū iet un iepirkties jauniešu tīņu sadaļā – acīmredzot šīs neiespējami mazās drēbītes lika viņām izskatīties pieguļošākas vai kā. Izmērs un piemērotība dažiem ir svarīgāki nekā citiem. Ja piederat pie pēdējās kategorijas, vienkārši izvēlieties tādu pašu izmēru, kādu valkājat visu gadu.


Pretējā gadījumā varat doties uz veikalu un izmēģināt tos pa vienam. Bet tas kļūst par Kreklu apdruka problēmu, pērkot tiešsaistē. Izmērs dažādiem zīmoliem būs atšķirīgs. Vislabāk ir paņemt mērlenti un izmērīt plecu platumu un krūškurvja izmēru un pēc tam vēlreiz pārbaudīt katra zīmola mērīšanas tabulu.


Sportam nepieciešami t-krekli, kas izkliedēs svīšanu un ātri izžūst. Futbola krekliem tiek izmantots 100% poliesters ar šīm īpašībām. Atpūtai mājās tas var būt neērti – jums būs ērtāk t-kreklā, kas izgatavots no dabīgām šķiedrām. Ziemas Kreklu apdruka izbraucieniem jums ir nepieciešams t-krekls ar garām piedurknēm vai pat krekls ar kapuci vai pat vairāk nekā viens t-krekls.


T-krekla piegriezums un stili?


Visizplatītākais t-kreklu stils ir ar izgriezumu un īsām piedurknēm. Bet ar to viss nebeidzas. Ir tik daudz dažādu t-kreklu veidu un dažādi to valkāšanas veidi, tostarp daudzu t-kreklu slāņošana vienu pāri otrai – tie ir atkarīgi no konkrētā brīža Kreklu apdruka tendencēm un individuālā modes stila.