SĀKUMS     CENAS     GALERIJA     KONTAKTI

kanvas

Kanvas druka

Kanvas druka uz elastīga kokvilnas auduma bez PVC ar lielisku pārklājuma kvalitāti, kas nodrošina augstu drukas kvalitāti.

Priekšrocības: apdrukas var veikt sākot no 1 eksemplāra, izcila drukas noturība, zemas izmaksas. Materiāla pielietojums: – mākslinieciskiem darbiem; Foto- gleznas.

Šis ir viens no pieprasītākajiem produktiem. Oriģināla davana, iespējams izdrukāt platumu no 135m x … Sastāvs – 100% Cotton Superīga ideja, lai noformētu savu dzīvesvietu, darbavietu uc telpas. Drukāt – foto, kartes, gleznu reprodukcijas. Iespējams izdrukāt izmēru pēc Jūsu pieprasījuma.

Cenā iekļauts, kanvas druka ar pēcapsrādi ( montāža uz koka rāmja un pārklāšana ar laku). Ņemot vērā kanvas montāžu -3 cm no katras malas paredzēti malām!!!

Aprēķins tiek veikts pie gatava maketa. Ja Jums nav makets, sūtiet uz info@mcdizains.lv Maketa sagatavošana 20 eur/ stundas likme( cenā nav iekļauts PVN) Izpildes termiņš no 2 dienu laikā, ņemot vērā pasūtījuma apjomu un esošo darbu apjomu.

Kanvas + druka

Kanvas | Kanvu apdruka | Dāvanas|
Kanvas +

kreklu apdruka  t kreklu apdruka  t krekli ar apdruku  krekli ar apdruku

MC Dizains 2017-2022 © Lielformāta druka

Ja izmantojat tiešsaistes dizaina programmu Canva, lai izveidotu savus produktus, jūs neesat viens. Daudzi mūsu klienti izmanto Canva ar lieliskiem rezultātiem,Kanvas druka > veidojot plānotājus, žurnālus, Kanvas druka: kāršu komplektus, kalendārus un daudz ko citu. Ja esat gatavs nosūtīt mums savus kanva dizainus, šeit ir sniegti daži padomi un triki, lai pārliecinātos, ka faili ir pareizi iestatīti un drukāšana notiek bez stresa. Lapas ierobežojumi Kad programmā Canva veidojat dizainu ar vairākām lapām, Canva ierobežo līdz 100 lapām. Ja veidojat Kanvas produktu, kuram ir vairāk nekā 100 lappuses, piemēram, kāršu komplektus vai dienas plānotājus, rīkojieties šādi: Sadaliet savu dizainu vairākos failos programmā Canva. Nosūtiet mums failus, un mūsu dizaina komanda par nelielu dizaina samaksu tos apvienos vienā galīgajā drukāšanai gatavā PDF failā. Kanvas Lūdzu, numurējiet PDF failus tādā secībā, kādā tie ir jāapvieno. Pēc tam

mēs Kanvas druka
nosūtīsim jums galīgo failu apstiprināšanai, pirms turpināsim produkta iestatīšanu drukāšanai. Bleed pievienošana Ja jūsu izstrādājumam ir krāsa, kas sniedzas līdz pat lapas malai, jums ir jābūt pārliecinātam, ka esat pievienojis savam dizainam izplūdes. Bleed palīdz izvairīties no neizskatīgi baltiem spraugām, ja vēlaties, lai dizains tiktu Kanvas drukāts līdz papīra malai. Tālāk ir norādīts, kā Canva dizainparaugiem iestatīt noplūdi. Noklikšķiniet uz "Fails" Atlasiet “Rādīt drukas noplūdi”. Blakus jūsu dizaina malām parādīsies lauztu līniju apmale. Šī rezerve ir fiksēta un to nevar pielāgot. Ja ap dizaina malām redzat baltas atstarpes, pielāgojiet fonu un dizaina elementus, lai nosegtu baltās vietas. Tā kā griešanas laikā pastāv nobīdes risks, noteikti izvelciet attēlus ārpus izplūdes līnijas, lai nodrošinātu, ka dokumentam nav baltas svītras gar lapas malu. Veicot šīs korekcijas, Kanvas druka – Reklāma un dizains : ņemiet vērā arī to, ka apdares procesā viss noplūdes zonā tiks nogriezts no izdrukas, tādēļ, ja vēlaties, lai uz izdrukas kaut kas parādītos, neļaujiet tam ielīst izplūdes zonā. Crop Marks Apgriešanas zīmes norāda printerim, kur apgriezt (vai sagriezt) jūsu izstrādājumam paredzēto papīru vai karti. Apgriešanas zīmju izmērs ir fiksēts, un to nevar pielāgot. Laiks pievienot apgriešanas atzīmes ir tad, kad esat gatavs lejupielādēt savu dizainu un nosūtīt to drukāšanai. Pēc tam, kad esat pievienojis noformējumu, Kanvas druka – Reklāma un dizains, rīkjoslā noklikšķiniet uz pogas Lejupielādēt. Nolaižamajā izvēlnē Faila veids atlasiet PDF drukāšanu. Noklikšķiniet uz izvēles rūtiņas blakus vienumam “Apgriešanas zīmes un asiņošana”. Noklikšķiniet uz Lejupielādēt. Vai Kanvas druka ir labas kvalitātes? Runājot par drukas kvalitāti, Kanva Print ir viens no labākajiem. Viņi izmanto profesionālu drukāšanas procesu un augstas kvalitātes tintes, lai nodrošinātu, ka jūsu izdrukas izskatās asas un dinamiskas. Turklāt to izdrukas ir izturīgas pret izbalēšanu un ūdensnecaurlaidību, tāpēc varat būt pārliecināti, ka jūsu izdrukas ilgs.