T-krekli ar apdruku

SĀKUMS     CENAS     GALERIJA     KONTAKTI

Kanvas

Gatavas kanvas - Personalizēta kanva - Krāsojamās kanvas - Jysk kanvas - Baltas kanvas - Melnbaltas kanvas - Canvasway - Kur nopirkt kanvu -

Digitālā druka uz elastīga kokvilnas auduma bez PVC ar lielisku pārklājuma kvalitāti, kas nodrošina augstu drukas kvalitāti.
Priekšrocības: apdrukas var veikt sākot no 1 eksemplāra, izcila drukas noturība, zemas izmaksas. Materiāla pielietojums: – mākslinieciskiem darbiem; Foto- gleznas.
Šis ir viens no pieprasītākajiem produktiem. Oriģināla davana, iespējams izdrukāt platumu no 135m x ... Sastāvs – 100% Cotton Superīga ideja, lai noformētu savu dzīvesvietu, darbavietu uc telpas. Drukāt - foto, kartes, gleznu reprodukcijas. Iespējams izdrukāt izmēru pēc Jūsu pieprasījuma..
Cenā iekļauts, kanvas druka ar pēcapsrādi ( montāža uz koka rāmja un pārklāšana ar laku). Ņemot vērā kanvas montāžu -3 cm no katras malas paredzēti malām!!!
Aprēķins tiek veikts pie gatava maketa. Ja Jums nav makets, sūtiet uz info@mcdizains.lv Maketa sagatavošana 20 eur/ stundas likme( cenā nav iekļauts PVN) Izpildes termiņš no 2 dienu laikā, ņemot vērā pasūtījuma apjomu un esošo darbu apjomu.

Pasūtīt Gatavas kanvas nevar, kanvas var nopirkt, bet kanvu veikals Latvijā nav atrodams. Kanva kā Personalizēta kanva ir laba dāvana tiem cilvēkiem, kuriem patīk kanvas - kanvas patīk visiem. Daudz cilvēki paši veido kanvas un ir Krāsojamās kanvas, kuru izgatavošana ir vienkārša. Veikalos Jysk kanvas ir nopērkamas par lētu kanvas cenu. JYsk kanvu cenas svārstas no 6-30euro. Tāpēc kad pērkat Jysk kanvas , labāk ir padomāt, kā pasūtīt kavu MCDIZAINS reklāmas darbnīcā, jo tad Jums būs personalizēta kanva. Baltas kanvas - Melnbaltas kanvas - Canvasway - Kur nopirkt kanvu -

MC Dizains 2017-2022 © Lielformāta druka