Lielformāta druka āra apstākļiem Lielformāta druka uz dažādiem materiāliem. Ūdens un UV staru noturīga.

Kvalitātīvi materiāli un operatīvi izpildes termiņi.Lielformāta drukas darbi Lielformāta druka, kas paredzēta āra apstākļiem ir UV staru un mitrumnoturīga reklāma, plakāti, stenda referāti .

Internets Kuldīgā Talsos saldū brocēnos pieslēdzam televīzija HD televīzjia http:mck.lv

MC DIZAINS izgatavo reklāmu Kuldīgā un Kurzemē

Reklāmas darbnīca, reklāmas izgatavošana, baneru druka , plakāti, apģērbu apdruka , t kreklu apdruka, sporta apģērbu apdruka, darba apģērbu apdruka, reklāmas izkārtnes

Izmantojamās tehnoloģijas:


1. Pašlīmējošā līmplēve + plotergriezšana

Pieejama aptuveni 70 toņu palete.

Dažādi  materiāli, kas ļauj izgatavot uzlīmes dažādām virsmām.

Darbus iespējams izpildīt ātrākais 1 dienas laikā, ņemot vērā pasūtījuma apjomu, vai ir gatavs makets drukas darbiem un zināms tekošo darbu apjoms. Sīkāk precizēt uz e-pastu info@mcdizains.lv   vai zvaniet pa tālruni 27037765


Piedāvājumā plēves auto uzlīmēm:

1. Pašlīmējošās  līmplēves, ar matētu un glancētu virsmu, Kalpošanas laiks: 5 gadi

2. Biezā pašlīmējošā plēve atbilst visaugstākājām izturības un lietošanas prasībām. Universāla pielietošana. Izmantojama augsti kvalitatīvai reklāmai uz transporta līdzekļiem. Biezums 65mkm, - 70 krāsas - Kalpošanas laiks līdz 8 gadiem.

3. Fluorescentās līmplēves- gaismu atstarojošās. Izmanto tafarētajiem automobīļiem un dažādām zīmēm un vides reklāmām ceļa malās.

2. PVH līmplēve + digitālā druka - Perforētā līmplēve. Lieliski noder, celtniecības kokapstrādes u.c. auto aplīmēšanai. PVH plēve (glancēta), ar pelēku līmes slāni, solventa, ekosolventa, vieglsolventa drukai, kā arī drukai ar UV tintēm. Perforētā plēve paredzēta līmēšanai veikalu vitrīnās, sabiedriskā transporta logos, kā arī vieglajās automašīnās.

Izmantojama augstas kvalitātes fotoattēliem. Plēvi viegli nolīmēt no virsmām, pateicoties līmes īpašajam sastāvam un elastībai. Perforētā līmplēve drukai uz caurspīdīgām virsmām ar caurskatāmības efektu. Pēc apdrukāšanas, attēls redzams no vienas puses. PVH līmplēve ar caurspīdīgu permanentu līmi, paredzēta arī augstas kvalitātes foto un dažādu dizainu drukai.

Plēve tiek pielietota automašīnu reklāmai un logu grafikai gan uz taisnām, gan uz izliektām virsmām.

Ekspluatācijas ilgums līdz 5 gadiem.


3. Magnētiksās uzlīmes  + digitālā druka:

Priekšrocības: viegli montējamas, vienkārši pieliekot pie metāliskas virsmas, kā magnētu. Esošais materiāls ir piejams ruļļos no 50 cm platuma. Īpaši  izdevīgi izmanot īstermiņā, ja mašīna vai piekabe tiek pārdota, nomāta. Uzlīmi var noņemt un uzreiz uzlikt uz citas metāla virsmas.

Auto aplīmēšana

MC Dizains / Lielformāta druka / Baneri / Vizitkartes / Reklāmas izgatavošana / t kreklu apdruka / kreklu apdruka MC Dizains | Reklāmas baneri un baneru izdruka Kurzemē - Kontakti https://www.facebook.com/mcdizains/ https://www.instagram.com/mcdizains/ MC Dizains | Lielformāta druka Kuldīgā, baneru druka, plakātu druka MC Dizains | Baneru druka, afišas, lielformāts, auto aplīmēšana - Cenas MC Dizains | Galerija reklāmas pakalpojumi / Druka MC Dizains | Reklāmas baneri un baneru izdruka Kurzemē - Kontakti

MC Dizains 2017-2019 © Lielformāta druka

T-KREKLU UN  APĢĒRBU APDRUKA  T-KREKLU APDRUKA BĒRNIEM  KANVAS  PVC  BANERI  TRAFARETI PLOTERDARBI  AUTO APLĪMĒŠANA  VIDES REKLĀMA  LOGOTIPA IZSTRĀDE  REKLĀMA INTERNETĀ